0,00  0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Continue Shopping

Indrek Pajuste

CEO
Kui ma olin väike laps, siis mind paelus tohutult vaadata tähistaevast. Kui sirgusin suuremaks avastasin enda jaoks astroloogia Ja see on olnud minu teema üle 30 aasta. Ja on seda jätkuvalt.

Kasutades astroloogilist keelt võib mind iseloomustada järgmiselt:
Sõnni päikesemärgi ja Amburi Kuu kombinatsioon aitab tuua esile inimese, kes väärtustab kindlust ja stabiilsust, kuid samas otsib ka seiklusi ja avardumist oma emotsionaalses maailmas. See inimene võib olla praktiline ja maapealne, kuid samas avatud mõtlemisega ning valmis uurima uusi ideid ja kultuure.

See kehtib minu kohta hästi. Minus ühenduvad side ja lugupidamine maa ja loodusega, samas meeldib mulle seigelda ka vaimuilmas, mis on palju peenem ja vähem nähtavam.. Lisaks astroloogiale on kooliajast huvi pakkunud ka psühholoogia, inimpsüühika ja selle maastikud.

Aja jooksul on aina selgemaks saanud kuidas astroloogia ja psühholoogia teineteist toetavad.
Reisinud olen maailmas omajagu, siiski Lõuna-Ameerikasse ja Austraaliasse veel jõudnud ei ole.
Esimene mind alles ootab, seda ma tean, Austraaliaga ma erilist sidet ei tunne. Tähendusrikkaimad reisid on minu jaoks olnud Indias.

Sel lehel on plaan tasahaaval avada astroloogilis/psühholoogilisi maastikke ja kellele see peaks huvi pakkuma, tere tulemast pardale!
Püüdke hoida fookuses käesolevat hetke, ilma liigselt minevikku või tulevikku kinni jäämata. Õppige, niipalju kui vähegi võimalust on, õpe on elukestev. Samas nautige hetke milles olete, niipalju kui seda suudate ja oskate.

Elu on minu nägemuses Suur Mäng ja samal ajal Kool. Ehk siis midagi lasteaia ja kooli vahepealset. Tuleb õppida võtma vastutust oma valikute, tegude ja nende tagajärgede eest. Valesid valikuid ja otsuseid ei ole. On vaid need, mis hetkes suudame ja oskame teha. Nii on need alati õiged. Iseasi, kas need toovad meie (ja meid ümbritsevate) ellu rohkem harmooniat või tasakaalutust. Aga mõlemad on vajalikud kogemused ja osad sellest Suurest Mängust.

Jääb kõige põhilisem küsimus – millise teadlikkusega me seda mängu mängime.. Ja teadlikkuses saame alati kasvada. Nii nagu on seda Maailmapuu – igavesti kasvav ja arenev
Jõudu meie kehale, Armastust meie südamesse ja Valgust meie Vaimule!

Kontakt

Sünk lahendused OÜ
Registrikood: 14402363
  • info@synk.ee
  • (372) 564 79 807
  • Harku vald, Vääna-Jõesuu, Lingu tee 1
Sünk Lahendused OÜ

Aadress:

Harku vald, Vääna-Jõesuu, Lingu tee 1

Telefon:

+372 564 79 807

Email:

info@synk.ee
Liitu uudiskirjaga
Nii saad esimeste hulgas teada meie soodushindade kampaaniatest, uutest raamatutest ja horoskoopidest.

Copyright © 2024 Synk.ee. Kõik õigused kaitstud.